Oferta dla grup


Imprezy okolicznościowe

Położone w najlepszym widokowo miejscu schronisko jest organizatorem rozmaitych imprez i wydarzeń. Uczestnikom zapewniamy nie tylko zakwaterowanie i wyżywienie, ale organizujemy również program dodatkowy.
Zielone szkoły

Wykorzystaj bliskość tatrzańskich szlaków i zabierz swoją klasę na wycieczkę z zapierającymi dech widokami. Dołącz do grona tych wyjątkowych nauczycieli, których wszyscy zapamiętają na całe życie jako „Panią, Pana, którzy zabierali nas w góry„
Kolonie

Kolonie w górach? Doskonały pomysł! Przepiękne widoki, szlaki górskie na wyciągnięcie ręki, domowa kuchnia i baseny termalne to pewny przepis na udane wakacje.
Obozy

Zabierz swoją drużynę w góry! Czy może być coś piękniejszego niż harcerska przygoda między szczytami? Wędrówki górskimi szlakami, ogniska pod rozgwieżdżonym niebem – to wszystko i jeszcze więcej czeka na Was na Głodówce!
Zimowiska

Słońce wschodzące nad 49 ośnieżonymi tatrzańskimi szczytami puka do twojego okna. Na dole czeka już gorąca herbata i pyszne śniadanie. Wiesz, że cały dzień spędzicie na nartach na jednym z 46 okolicznych wyciągów. A wieczorem zrelaksujecie się w gorących, termalnych wodach. Sen? Nie. Zimowisko na Głodówce.
Wycieczka NASZE GÓRY

Wycieczka dwudniowa z jednym noclegiem w schronisku Głodówka: propozycja dla grupy 25 – 50 osób (transport we własnym zakresie)