Restauracja do 400 osób

Karczma na Głodówce z panoramą Tatr!

Karczma góralska na Głodówce zachwyci Cię się niezwykłym widokiem jednej z najpiękniejszych panoram Tatr, a pyszne dania serwowane w karczmie oraz komfortowe pokoje pozwolą Ci zregenerować siły po wędrówce górskimi szlakami.

Dwie sale restauracji z widokiem na góry mieszczą 100 osób, sala w budynku Drewniak i taras murowany po 50 gości a tarasy plenerowe do 200 osób. W sumie możemy przyjąć jednocześnie do 400 osób w restauracji schroniska pod dachem i chmurką na 1 ha terenu.

Lokalizacja karczmy w Bukowinie Tatrzańskiej na samym jej końcu z dala od innych budynków = co pozwala bez tłumu wokół podziwiać krajobraz górski w spokoju. Cała Bukowina to piękne miejsce ale jeśli szukasz cichej restauracji z widokiem to zapraszamy do nas!


Menu z daniami góralskimi
Grill w lesie i polanie

Dania z grilla na zewnątrz

Mamy dwa grill bary przy polanie przed sceną Zohylina i polanie w lesie nad schroniskiem


<!–Menu grill–>Zgrupowania i zawody a COVID

Nocleg na zgrupowania i zawody sportowe

Sportowcy! Możemy Was nocować ale wymogiem są odbywające się zawody, które dziś może jedynie organizować Polski Związek Sportowy.

Jak się to zmieni to zapraszamy kluby i siłownie do współpracy z zajęciami na świeżym powietrzu! Zmieniamy się w centrum sportów górskich!
Wynajem długoterminowy

Wynajem na dłużej, idealnie na czas lockdownu!

Aby umożliwić dłuższy pobyt naszym gościom obowiązują normalne ceny w weekend oraz 50% zniżki w tygodniu czyli 20 zł za nocleg od osoby.

Sprawdź nas a jeśli warunki nie będą odpowiadać to możliwe jest w każdej chwili wypowiedzenie umowy bez konsekwencji czy dodatkowych opłat.
Nie czekaj!

Zarezerwuj pokój!

Skorzystaj z formularza aby wysłać zapytanie o nocleg.

    REZERWUJ