Msze w górach o 17.00 w niedziele

Kaplica Betlejemskiego Światła Pokoju

Muzyczna Zohylina powraca! Cykl koncertów w górach od 2007 do 2012 roku został wstrzymany ze względów finansowanych jednak w dobie epidemii COVID jest idealną alternatywą na koncerty plenerowe do 150 osób.

Góra Peruna – Zlot Słowian i Wikingów odbywa się na polanie Głodówka co roku. Od 2020 r. we współpracy z Organizatorami poszerzamy o część edukacyjną, obozy słowiańśkie w wiosce z palisadą drewnianą na stałe.


Wesela do 300 osób

Wesela w górach w karczmie, namiocie, polanie i lesie obok

Jesteśmy z Wami od niezapomnianych zaręczyn z najpięknieszym widokiem na Tatry przez pomoc w organizacji ślubu kościelnego i cywilnego do uroczystego wesela w górach w karczmie góralskiej i schronisku górskim, plenerowym ogrodzie i namiocie weselnym lub lesie z podestami i namiotami dla Ludzi Gór!
Dla mieszkańców Bukowiny

Chrzciny i komunie, rocznice i stypy w Bukowinie

Od 2007 r. na Głodówce oprócz kapitalnych widoków można także słuchać wyjątkowej muzyki. Latem na dużej plenerowej scenie tuż przy schronisku, w chłodniejsze dni na małej – umieszczonej na widokowym tarasie.

Jeśli szukasz prawdziwego azylu dla siebie, miejsca gdzie możesz oderwać się od świata… zapraszamy do Muzycznej Zohyliny! Spotkasz tu podobnych do siebie i będziesz znów chciał wrócić.

Zamiast telewizora w pokoju dostaniesz panoramę Tatr za oknem, zamiast wiadomości o kolejnych nieszczęściach świata usłyszysz cudną nutę i to nie z odtwarzacza tylko z naszej Zohylinowej sceny.
Organizacja imprez dla firm

Imprezy firmowe w górach, integracja, wyjazdy i szkolenia

Zabierz swoją firmę na wyjazd integracyjny w górach aby za dnia trenować i sprzątąć szlaki w Tatrach a wieczorami odpoczywać na imprezach integracyjnych z zapierającymi dech widokami. Dołącz do grona tych firm, których pracownicy chwalą się iż oni byli na wyjątkowej imprezie firmowej pomagając świat czynić lepszym.
Kolonie

Kolonie w górach? Doskonały pomysł! Przepiękne widoki, szlaki górskie na wyciągnięcie ręki, domowa kuchnia i baseny termalne to pewny przepis na udane wakacje.
Nie czekaj!

Zarezerwuj pokój!

Skorzystaj z formularza aby wysłać zapytanie o nocleg.

    REZERWUJ