Imprezy w górach z widokiem na Tatry


Wesela do 300 osób

Wesela w górach w karczmie, namiocie, polanie i lesie obok

Jesteśmy z Wami od niezapomnianych zaręczyn z najpięknieszym widokiem na Tatry przez pomoc w organizacji ślubu kościelnego i cywilnego do uroczystego wesela w górach w karczmie góralskiej i schronisku górskim, plenerowym ogrodzie i namiocie weselnym lub lesie z podestami i namiotami dla Ludzi Gór!
Dla mieszkańców Bukowiny

Chrzciny i komunie, rocznice i stypy w Bukowinie

Po renowacji Kaplicy św. Piotra i Pawła za zgodą Parafii w Brzegach chrzciny być może będą mogły się odbywać na terenie schroniska przed imprezą.

Dla zawsze pomocnych nam mieszkańców Bukowiny mamy też specjalną ofertę komunijną, na stypy, rocznice i inne spotkania góralskie.
Organizacja imprez dla firm

Imprezy firmowe w górach, integracja, wyjazdy i szkolenia

Zabierz swoją firmę na wyjazd integracyjny w górach aby za dnia trenować i sprzątąć szlaki w Tatrach a wieczorami odpoczywać na imprezach integracyjnych z zapierającymi dech widokami. Dołącz do grona tych firm, których pracownicy chwalą się iż oni byli na wyjątkowej imprezie firmowej pomagając świat czynić lepszym.
Miejsce na imprezy w górach

Wieczór kawalerski, panieński, 18-stka czy pępkówka?

Na wieczory kawalerskie i panieńskie, pępkówki i 18-stki polecamy nieco oddalone od schroniska miejsca na ogniska oraz podesty drewniane w lesie z osobnym barem i grillowiskami z obsługą oraz atrakcje jak mokoszowisko z pleceniem wianków na wieczory panieńskie, wycieńczający trening w górach na wieczory kawalerskie.