Bezpieczny nocleg w Tatrach


Azyl z dala od miast

Ośrodek Głodówka znajduje się na polanie Głodówka nad Bukowiną Tatrzańską, przy drodze na Morskie Oko, z najpiękniejszym widokiem na panoramę 72 km Tatr, będąc blisko i jednocześnie daleko od cywilizacji, z łatwym dojazdem i autobusami z Krakowa.

Teren 1,5 ha z lasem

Posiadamy duży teren leśny na biwaki i ogniska oraz zabawy dla młodzieży, a nad ośrodkiem znajduje się szczyt Cyrhli Białczańskiej, nadający się idealnie na szlak edukacyjny ze spacerami, nawet dla małych dzieci, seniorów czy osób z niepełnosprawnościami.

Wyżywienie gości

Jedynie goście nocujący w ośrodku mogą zjeść w restauracji, a osoby przyjezdne zachęcamy do zamawiania dań na wynos, najlepiej przed przyjazdem po odbiór. Wszyscy mogą też zjeść na tarasie zewnętrznym, podziwiając przepiękne widoki!

Recepcja ośrodka

Przed recepcją może przebywać tylko 1 grupa gości, oddzieleni szybką plexi. Recepcja obsługuje Gości w maseczkach, a na ladzie znajduje się płyn do dezynfekcji. Zachęcamy Gości do rozliczeń bezgotówkowych.

Pokoje w ośrodku

Wietrzymy podczas sprzątania i dezynfekowania pokojów. Przestrzenie hotelowe są czyszczone przez personel wyposażony w jednorazowe rękawiczki i maski ochronne. Jeden z pokoi jest zostawiony jako ew. izolatka dla osób zarażonych.

Łazienki w ośrodku

Część pokoi ma łazienki dezynfekowane w trakcie sprzątania (po każdym gościu lub raz w tygodniu przy wynajmie długoterminowym). We wspólnych łazienkach umieszczone są mydła i płyny do dezynfekcji rąk oraz instrukcje jak poprawnie myć dłonie.

Przestrzenie wspólne

Przy wejściach do budynków umieszczone są płyny do dezynfekcji rąk oraz wezwania do założenia maseczki. Codziennie rano dezynfekujemy klamki i poręcze na klatkach schodowych. Zachowujemy bezpieczną odległość w przejściach wspólnych.

Co-working w górach

Posiadamy dwie przestrzenie do pracy zdalnej: sala tarasowa z widokiem na góry i klimatyczna sala kominkowa z klasycznym kominkiem oraz siecią Wi-Fi (dostępną we wszystkich pokojach w obydwu budynkach). Każdy gość ma swój stół do pracy, w odległości min. 2 m.

Pracownicy ośrodka

Nasz personel posiada środki ochrony indywidualnej, m.in.: rękawiczki, maseczki i płyny dezynfekujące oraz zapewniamy organizację stanowisk pracy w odległości co najmniej 1,5 m, wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Dbamy o siebie i o naszych klientów.

Bezpieczne przesyłki

Codzienne dostawy żywności są przechowywane w chłodniach lub dezynfekowane, a przesyłki, listy i paczki podlegają kwarantannie.