Wybierz coś dla siebie

Oferty i pakiety

Organizujemy pobyty grupowe, turnusy świąteczne, kolonie dla dzieci, imprezy turystyczne a także wesela, bankiety i wiele innych. Pomagamy grupom w zorganizowaniu ciekawego programu. Zapraszamy także na pobyty indywidualne. Do dyspozycji naszych gości jest parking, pole namiotowe, miejsca ogniskowe, tarasy widokowe, sale zajęciowe oraz dostęp do bezprzewodowego internetu.

http://glodowka.com.pl/wp-content/uploads/2016/11/wielkanoc-na-głodówce.jpg
Wiosenny Weekend Rodzinny

Wielkanocne Święta na Głodówce

14 – 17 kwietnia 2017 roku
3 noclegi, wyżywienie HB (śniadanie + obiadokolacja)
ORAZ ZNAKOMITE ŚNIADANIE WIELKANOCNE I OBIAD WIELKANOCNY!
ŚWIĘCONE NA GŁODÓWCE!
w SOBOTĘ OGNISKO!
Cena w pokoju z łazienką 307 zł/os
w pokoju bez łazienki 277 zł/os
Dzieci do lat 3 bezpłatnie!
Dzieci do lat 10 – 30% taniej!
Można przyjechać z psem, albo kotemhttp://glodowka.com.pl/wp-content/uploads/2016/02/pexels-photo-94736-1200x801.jpeg
Wiosenny Weekend Rodzinny

Wiosenny Weekend Rodzinny

Od 1 marca do 18 czerwca 2017 roku zapraszamy do Schroniska na weekendy Rodziny z dziećmi!
Weekend trwa tyle dni ile chcecie (byle była w nim sobotnia noc)
Dla Rodzin porządne zniżki:
– dorośli (pow 18. roku życia) zniżka 5 zł/ os za noc
– młodzież 12 – 18 LAT 30% zniżki
– dzieci do lat 10 – BEZPŁATNIE!

Na wyposażeniu schroniska mamy gry planszowe, książki, pełno różnych kredek i farbek, fajne sale dla zajęć z dziećmi! Dysponujemy świetnym, zamkniętym terenem z lasem do zabawy.

Dla zmęczonych rodziców rankiem bezpłatna kawa z fantastycznym widokiem na góry!http://glodowka.com.pl/wp-content/uploads/2016/02/pexels-photo-57980-320x213.jpeg
Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe, wesela, bankiety:

Położone w najlepszym widokowo miejscu schronisko jest organizatorem rozmaitych imprez i wydarzeń, m.in. wesel, szkoleń, kursów, spotkań firmowych, wykładów itp. Uczestnikom zapewniamy nie tylko zakwaterowanie i wyżywienie, ale organizujemy również program dodatkowy: ogniska w kolobie, kuligi, wyprawy górskie, wyjścia do term, koncerty, spektakle teatralne, spotkania z artystami z Podhala i nie tylko.

Mamy doświadczenie w przygotowywaniu zarówno kameralnych spotkań dla 20 osób, jak i dużych wydarzeń nawet na 850 osób, takich jak Betlejemskie Światło Pokoju.

Dysponujemy salami w różnych rozmiarach (12-50 os.) wyposażonymi w sprzęt audio-wizualny (nagłośnienie, projektory)http://glodowka.com.pl/wp-content/uploads/2016/02/pexels-photo-26851-320x223.jpg
Wycieczka NASZE GÓRY

Wycieczka NASZE GÓRY

Wycieczka dwudniowa z jednym noclegiem w schronisku Głodówka: propozycja dla grupy 25 – 50 osób (transport we własnym zakresie)
PROGRAM:
1 Dzień
– Przyjazd w godz. 15 – 18
– Gry i zabawy
– Warsztaty podhalańskie Ujka Staska” (folklor Podhala, pokaz strojów, opowieści przewodnika, jak zachowywać się w górach)
– Ognisko z pieczeniem kiełbasek (bez względu na pogodę – w naszej kolibie)
2 Dzień
– Śniadanie
– Wyprawa w góry z przewodnikiem (Rusinowa Polana, kaplica Wiktorówki, Gęsia Szyja – trasa odpowiednia dla osób początkujących)
lub
– Wycieczka objazdowa po Podhalu z otwartym programem (możliwe: Izba Tischnerowska w Łopusznej, Sanktuarium Ludźmierskie, kościół w Dębnie, Zamek w Niedzicy, muzeum TPN w Zakopanem, Willa Atma w Zakopanem, wizyta na Krupówkach, Cmentarz Pęksów Brzyzek w Zakopanem – i wiele innych – wszystko to uzgadniamy indywidualnie)
– około godz. 16 po wycieczce powrót

Schronisko zapewnia:
– 1 nocleg z pościelą w pokojach schroniskowych,
– 4 posiłki (obiad w dniu przyjazdu, kiełbaski pieczone na ognisku na kolację, śniadanie i paczka suchego prowiantu na wyprawę w drugi dzień)
– Znakomitych przewodników i gawędziarzy
– Pilota i organizację objazdowej wycieczki (opcjonalnie)
– Fakturę VAT

Cena:
od 110 zł od osoby – program podstawowy (nocleg, 4 posiłki, warsztaty 1-ego dnia, wycieczka górska 2-ego dnia)

W razie wybrania wycieczki objazdowej cena może wzrosnąć o 5 do 25 zł od osoby – na rozmaite wejściówki, w zależności od wyboru zwiedzanych miejschttp://glodowka.com.pl/wp-content/uploads/2016/10/IMG_6773_1.resized-320x213.jpg
80-lecie Głodówki

80-lecie Głodówki

W tym sezonie (2016/2017) ma miejsce 80 rocznica działania schroniska. Z tej okazji zapraszamy grupy harcerzy starszych i wędrowników (do 20 osób) na bezpłatne WEEKENDY PRACOWNICZE.
Program:
Piątek:
– przyjazd i zakwaterowanie,
– bezpłatny nocleg,
Sobota
– 8 godzin wolontariatu,
– darmowy obiad,
– darmowy nocleg,
Niedziela
– wymeldowanie,
Dostępne do rezerwacji z min. 2-tyg. wyprzedzeniem.http://glodowka.com.pl/wp-content/uploads/2016/02/pexels-photo-97121-320x213.jpeg
Obozy

Kolonie, zielone szkoły, obozy, zimowiska:

Głodówka to świetne miejsce na realizację programu „zielonej szkoły”, kolonii, obozu lub zimowiska. Jako miejsce czerpiące z harcerskich tradycji mamy doświadczenie w organizacji wydarzeń dla każdej grupy wiekowej, dzięki którym dzieci mogą uczyć się współdziałania, zdrowej rywalizacji, wzmacniać kondycję, rozwijać motywację i wyobraźnię.
Nasza baza noclegowa to 120 miejsc o standardzie schroniskowym w wygodnych pokojach, w części z prywatnymi łazienkami z niezawodnym ogrzewaniem.
Dysponujemy ogrodzonym terenem o powierzchni około 1,5ha z prywatnym lasem, doskonałym na zajęcia, gry i harce dla dzieci i młodzieży. W skład kompleksu wchodzą 3 place obozowe na około 100 miejsc (16 namiotów NS na podestach) z zapleczem pełnym sanitarnym (toalety i łazienki).
Nasza kuchnia zapewnia doskonałe wyżywienie w oparciu o indywidualnie ustalone menu.
W razie niepogody dysponujemy salami do zajęć z wyposażeniem.
Nie czekaj!

Zarezerwuj pokój!

Skorzystaj z formularza aby wysłać zapytanie o nocleg.
REZERWUJ