Dopasuj do potrzeb

Oferty grupowe i pakiety

Organizujemy pobyty grupowe, turnusy świąteczne, kolonie dla dzieci, imprezy turystyczne a także wesela, bankiety i wiele innych. Pomagamy grupom w zorganizowaniu ciekawego programu. Zapraszamy także na pobyty indywidualne. Do dyspozycji naszych gości jest parking, pole namiotowe, miejsca ogniskowe, tarasy widokowe, sale zajęciowe oraz dostęp do bezprzewodowego internetu.


Tomasz Lewandowski

Muzyczny weekend na Głodówce. Spotkanie drugie.

W imieniu Tomasza Lewandowskiego i swoim zapraszamy po raz drugi na Muzyczny Weekend na Głodówce.
Rozpoczynamy w piątek 12.10 i do niedzieli 14.10 planujemy koncerty zaproszonych gości, ciekawe spotkania, niebanalne znajomości, wspólne śpiewanie, nocne rozmowy i wszystko co zamyka się w pojęciu dobra zabawa.
Wystąpią: Mirosław Czyżykiewicz i Witold Cisło (piątek 21:00), Marek Andrzejewski i Michał Andrzejewski (sobota 20:00), Łukasz Nowak i Adam Marańda (sobota 22:00)
Pakiety w cenie (w zależności od standardu pokoju ) 250zł/220zł/190 zł (noclegi, 3 posiłki, wejściówki na koncerty)
Wesela i imprezy okolicznościowe

Położone w najlepszym widokowo miejscu schronisko jest organizatorem rozmaitych imprez i wydarzeń. Uczestnikom zapewniamy nie tylko zakwaterowanie i wyżywienie, ale organizujemy również program dodatkowy.
Zielone szkoły

Wykorzystaj bliskość tatrzańskich szlaków i zabierz swoją klasę na wycieczkę z zapierającymi dech widokami. Dołącz do grona tych wyjątkowych nauczycieli, których wszyscy zapamiętają na całe życie jako „Panią, Pana, którzy zabierali nas w góry„
Kolonie

Kolonie w górach? Doskonały pomysł! Przepiękne widoki, szlaki górskie na wyciągnięcie ręki, domowa kuchnia i baseny termalne to pewny przepis na udane wakacje.
Obozy

Zabierz swoją drużynę w góry! Czy może być coś piękniejszego niż harcerska przygoda między szczytami? Wędrówki górskimi szlakami, ogniska pod rozgwieżdżonym niebem – to wszystko i jeszcze więcej czeka na Was na Głodówce!
Zimowiska

Słońce wschodzące nad 49 ośnieżonymi tatrzańskimi szczytami puka do twojego okna. Na dole czeka już gorąca herbata i pyszne śniadanie. Wiesz, że cały dzień spędzicie na nartach na jednym z 46 okolicznych wyciągów. A wieczorem zrelaksujecie się w gorących, termalnych wodach. Sen? Nie. Zimowisko na Głodówce.
Wycieczka NASZE GÓRY

Wycieczka dwudniowa z jednym noclegiem w schronisku Głodówka: propozycja dla grupy 25 – 50 osób (transport we własnym zakresie)
Wigilia na Głodówce

Na czas czasie pobytu świątecznego jest możliwość zamówienia kolacji wigilijnej w cenie 80 zł/os. Wymagana jest jej wcześniejsza rezerwacja. Zapraszamy do kontaktu!
Wielkanoc na Głodówce

W czasie Wielkanocnym zapraszamy do rezerwacji pobytu ze Śniadaniem Wielkanocnym i uroczystym, niedzielnym obiadem.
Nie czekaj!

Zarezerwuj pokój!

Skorzystaj z formularza aby wysłać zapytanie o nocleg.

    REZERWUJ