Bezpieczne schronisko

Schronisko ZHP to bezpieczny nocleg w górach
sprawdź

DOSTĘPNOŚĆ

Zadzwoń do nas i zapytaj, czy pokój jest dostępny w wybranym terminie.


+48 18 207 71 88
  REZERWUJ

  Azyl z dala od miast

  Schronisko Głodówka znajduje się na polanie Głodówka nad Bukowiną Tatrzańską przy drodze na Morskie Oko z najpiękniejszym widokiem na panoramę 72 km Tatr będąc blisko i jednocześnie daleko od cywilizacji z łatwym dojazdem i autobusami z Krakowa.

  Teren 1,5 ha z lasem

  Posiadamy duży teren leśny na biwaki i ogniska oraz zabawy dla młodzieży a nad schroniskiem znajduje się szczyt Cyrhli Białczańskiej nadający się idealnie na szlak edukacyjny ze spacerami nawet dla małych dzieci i Seniorów a nawet osób na wózkach.

  Wyżywienie gości

  Jedynie goście nocujący w schronisku mogą zjeść w restauracji a osoby przyjezdne zachęcamy do zamawiania dań na wynos najlepiej przed przyjazdem po odbiór. Wszyscy mogą też zjeść na tarasie zewnętrznym podziwiając przepiękne widoki!

  Recepcja schroniska

  Przed recepcją może przebywać tylko 1 grupa gości oddzieleni szybką plexi. Recepcja obsługuje Gości w maseczkach a na ladzie znajduje się płyn do dezynfekcji. Zachęcamy Gości do rozliczeń bezgotówkowych kartą i bonem turystycznym.

  Pokoje w schronisku

  Wietrzymy podczas sprzątania i dezynfekowania pokojów. Przestrzenie hotelowe są czyszczone przez personel wyposażony w jednorazowe rękawiczki i maski ochronne. Jeden z pokoi jest zostawiony jako ew. izp;atka dla osób zarażonych.

  Łazienki w schronisku

  Część pokoi ma łazienki dezynfekowane w trakcie sprzątania po każdym gościu lub raz w tygodniu w wynajmie długoterminowym. We wspólnych łazienkach umieszczone są mydła i płyny do dezynfekcji rąk oraz instrukcje jak poprawnie myć dłonie.

  Przestrzenie wspólne

  Przy wejściach do budynków umieszczone są płyny do dezynfekcji rąk oraz wezwania do założenia maseczki. Codziennie rano dezynfekujemy klamki i poręcze na klatkach schodowych. Zachowujemy bezpieczną odległość w przejściach.

  Co-working w górach

  Posiadamy dwie przestrzenie co-working: sala tarasowa z widokiem na góry i klimatyczna sala kominkowa z klasycznym kominkiem oraz siecią Wi-Fi we wszystkich pokojach w obydwu budynkach schroniska. Każdy gość ma swój stół do pracy w odległości min 2m.

  Pracownicy schroniska

  Nasz personel posiada środki ochrony indywidualnej, m.in.: rękawiczki, maseczki i płyny dezynfekujące oraz zapewniamy organizację stanowisk pracy w odległości co najmniej 1,5 m, wszędzie tam gdzie jest to możliwe. Boimy się COVIDa jak wszyscy.

  Bezpieczne przesyłki

  Codzienne dostawy żywności są przechowywane w chłodniach lub dezynfekowane jeśli to niemożliwe a przesyłki, listy i paczki podlegają kwarantannie.  Zakwaterowane

  Rodzaje pokoi

  Decydując się na nocleg w Schronisku Głodówka możesz wybrać pomiędzy wieloma typami pokoi tak, aby najlepiej odpowiadały twoim potrzebom.

  http://glodowka.com.pl/wp-content/uploads/2016/02/hotel_w.jpg
  Zobacz

  szczegóły pokoju


  KOMFORTOWY

  Pokój z łazienką

  Wygodny nocleg w pokoju wyposażonym we własną, prywatną łazienkę.

  CENA

  60 zł / os. za noc


  http://glodowka.com.pl/wp-content/uploads/2016/02/drewniak_w.jpg
  Zobacz

  szczegóły pokoju


  Nocleg schroniskowy

  w Drewniaku

  Nocleg turystyczny w pokoju z łazienką dzieloną z innymi pokojami, w nowej części schroniska – w budynku Drewniak.

  CENA

  40 zł / os. za noc


  http://glodowka.com.pl/wp-content/uploads/2016/02/murowaniec_w.jpg
  Zobacz

  szczegóły pokoju


  Nocleg schroniskowy

  w Murowańcu

  Nocleg turystyczny w pokoju z łazienką dzieloną z innymi pokojami, w budynku Murowaniec

  CENA

  40 zł / os. za noc


  Zobacz

  szczegóły pokoju


  Nocleg schroniskowy

  w Kamieniaku

  Nocleg turystyczny w pokoju z łazienką dzieloną z innymi pokojami, w budynku Murowaniec

  CENA

  30 zł / os. za noc