Organizacja imprez do 1000 osób

Imprezy w górach z 76 km panoramy Tatr!

Organizujemy imprezy integracyjne w górach, wesela w klimacie góralskim i inne do 60 osób na przeszklonym, drewnianym tarasie z widokiem na Tatry. Sala jest zamykana dla gości schroniska i posiada osobne okienko z kuchni do podawania dań i przyjmowania naczyń.

Dodatkowo możemy pomieścić 60 osób w części głównej karczmy oraz kolejne 60 osób na drugim tarasie, który można zamknąć. Na wieczory kawalerskie, pępkówki i 18-stki polecamy ogródki piwne w lesie nad schroniskiem do 20 osób z osobnym barem i grillowiskiem.

Na polanie przed sceną Zohylina rozkładamy strefę piknikową lub namioty plenerowe na 180 osób. W sumie daje to 3 miejsca po 180 osób a na polanie Głodówka poniżej kolejne 500 osób jesteśmy w stanie umieścić co daje w sumie 1000 osób (limit COVID 150 osób).


Wesela do 300 osób

Wesela w górach w karczmie, namiocie, polanie i lesie obok

Jesteśmy z Wami od niezapomnianych zaręczyn z najpięknieszym widokiem na Tatry przez pomoc w organizacji ślubu kościelnego i cywilnego do uroczystego wesela w górach w karczmie góralskiej i schronisku górskim, plenerowym ogrodzie i namiocie weselnym lub lesie z podestami i namiotami dla Ludzi Gór!
Dla mieszkańców Bukowiny

Chrzciny i komunie, rocznice i stypy w Bukowinie

Po renowacji Kaplicy św. Piotra i Pawła za zgodą Parafii w Brzegach chrzciny być może będą mogły się odbywać na terenie schroniska przed imprezą.

Dla zawsze pomocnych nam mieszkańców Bukowiny mamy też specjalną ofertę komunijną, na stypy, rocznice i inne spotkania góralskie.
Organizacja imprez dla firm

Imprezy firmowe w górach, integracja, wyjazdy i szkolenia

Zabierz swoją firmę na wyjazd integracyjny w górach aby za dnia trenować i sprzątąć szlaki w Tatrach a wieczorami odpoczywać na imprezach integracyjnych z zapierającymi dech widokami. Dołącz do grona tych firm, których pracownicy chwalą się iż oni byli na wyjątkowej imprezie firmowej pomagając świat czynić lepszym.
Miejsce na imprezy w górach

Wieczór kawalerski, panieński, 18-stka czy pępkówka?

Na wieczory kawalerskie i panieńskie, pępkówki i 18-stki polecamy nieco oddalone od schroniska miejsca na ogniska oraz podesty drewniane w lesie z osobnym barem i grillowiskami z obsługą oraz atrakcje jak mokoszowisko z pleceniem wianków na wieczory panieńskie, wycieńczający trening w górach na wieczory kawalerskie.
Nie czekaj!

Zarezerwuj pokój!

Skorzystaj z formularza aby wysłać zapytanie o nocleg.

    REZERWUJ